Veronika Zajícová

18.08.2023

Pro českou bojovnici ve smíšených bojových uměních Veroniku Zajícovou jsme vytvořili moderní a responzivní webové stránky.

Veronika „Babe“ Zajícová (* 26. listopadu 2003 Opava) je česká bojovnice ve smíšených bojových uměních. V současnosti soutěží v organizaci Real Fight Arena. Je šampiónkou mezinárodní asociace smíšených bojových umění Gamma v strawweight váze v disciplíně striking. Mezi její další úspěchy patří zisk 3 místo na mistrovství Evropy v boxu. Trénuje v klubu SBG Ireland HQ v Irsku pod vedením trenéra Johna Kavanagha.Studuje na Střední průmyslové škole v Krnově. Více informací naleznete na webu VeronikaZajicova.com

Máte zájem o nový web na míru?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již od roku 2000. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému. Našimi klienty jsou:

  • živnostníci a podnikatelé
  • malé, střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města, instituce
  • neziskové organizace
  • občané, umělci, bloggeři ...

Potřebujete nový eshop nebo firemní web? Vše zajistíme a pomůžeme vám také s online marketingem!

Vytvoříme pro vás nové www stránky či internetový obchod na míru a zajistíme online propagaci vašich služeb a produktů (PPC. SEO, sociální sítě). Poskytujeme SEO služby pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme PR články a trvalou, systematickou péči o vaše www stránky (vytváření kvalitních zpětných odkazů a především budování zajímavého a užitečného obsahu pro uživatele). Využijte konzultaci s naším zkušeným SEO specialistou.

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: česká bojovniceveronika zajícovámmaboxveronika „babe“ zajícová

Klienti naší online agentury