Potřebujete nové firemní responzivní (tzn. pro mobily, tablety, notebooky) stránky na míru? Máme pro vás spoustu bonusů a zajímavé benefity! Pro každého nového firemního zákazníka, který si u nás objedná vytvoření www stránek na míru, máme připraveny níže uvedené výhodné bonusy.

5 benefitů pro nové zákazníky

  1. úvodní konzultace v oblasti online marketingu zdarma
  2. vložení statistik Google Analytics do vašich nových www stránek zdarma
  3. vytvoření základní adresářové struktury firemního webu zdarma
  4. základní nastavení onpage SEO parametrů pro nový firemní web zdarma
  5. zaškolení obsluhy redakčního systému www stránek zdarma

Chcete získat všech 5 bonusů zdarma? Kontaktujte nás!

Vybrané reference: webdesign, SEO, online marketing

Responzivní webdesign pro mobily a tablety

Tvorba responzivních webů pro mobily a tablety nás baví. Chcete z brusu nový responzivní web anebo potřebujete váš stávající web předělat na moderní responzivní design? Kontaktujte násResponzivní webdesign, tvorba www stránek, poradenství v oblasti online marketingu, školení, internetový marketing, analýzy konkurence, SEO, tvorba software na míru a vše z oblasti e-commerce je naše hobby a zároveň profese již od roku 2000.

Responzivní web

Co je to vlastně responzivní web? Je to stránka na internetu (tzn. firemní či osobní www stránky), která se plnohodnotně zobrazuje na počítačích i na mobilních zařízeních jako jsou mobily, notebooky, netbooky, toughbooky, tablety apod. Pokud máte již zastaralý web a toužíte po plné funkčnosti a hezkém zobrazení vašeho webu na nových, moderních zařízeních, měli byste web změnit a přejít na tzv. responzivní design. Není vám tento pojem stále jasný a potřebujete poradit? Chcete nový plně funkční web? Využijte naši službu: webdesign pro plzeňské firmy. Jste z jiného koutu ČR? Nevadí! Kontaktujte nás!